Size ve köpeğinize sunacağımız hizmetlerimizi aşağıda genel olarak listelede bulabilirsiniz.  Ayrıca size ve köpeğinize oluşabilecek özel durumlarda esnek hizmet politikamız vardır.

Köpek Gezdirme Hizmetleri

Köpek Gezdirme Servisi

Sadık Dost’ larımızın yürümeye, koşmaya, oynamaya, koklayıp keşfetmeye ihtiyaçları vardır. Günlük enerjilerini sarf edememeleri performanslarının düşmesine, ısırma, kemirme, havlama gibi davranış problemlerinin oluşmasına sebep olur. Sosyalleşmesi, daha sakin ve pozitif olması, keyifli olabilmeleri düzenli yaptıkları egzersiz, yürüyüşler ile birebir alakalıdır. Ancak her zaman bunu yapmanız tekrarlamanız malum sebepler metropol hayatı, iş saatleriniz dolayısı ile gerçekleşemeyebilir.

Köpek Ekspres Pansiyon Hizmetleri

Köpek Ekspres Pansiyon Hizmetleri

Hepimiz bir metropol hayatını paylaşmaktayız. İstanbul taşı toprağı altın ama trafiği, günlük koşuşturması, aniden çıkan acil işlerimiz hepimizi etkiliyor ancak kuçu sahibi aileleri daha da fazla zorlamakta …

Plansızca çıkan iş toplantıları, iş seyahatları, aile toplantıları allah vermesin ani rahatsızlıklar aklınıza gelebilecek her türlü böylesi durumlarda sadık dostunuz kuçunuzu kısa süreli olsa bile emanet etmek zorunda kalabiliriz. Bu ziyaretleri boyunca kesinlikle kafes kullanılmaz.

Köpek Konaklama Hizmetleri

Köpek Konaklama Hizmetleri

Hepimiz, hayatımızın bir döneminde istemesek de Sadık Dost’umuzdan kısa sürelide olsa ayrılmak zorunda kalmışızdır. Bu zamanların köpeğiniz için kolay olduğunu iddia etmiyoruz ama onu en iyi şekilde ağırlayacağımızı iddia ediyoruz. Değerli dostunuzu kendi evlerimizde misafir ederiz. Bu ziyaretleri boyunca kesinlikle kafes kullanılmaz.Bu ziyaretleri boyunca kesinlikle kafes kullanılmaz.

Pozitif Köpek Eğitimi

Köpek Pozitif Eğitim

Köpeğiniz için eğitim, uzun, mutlu, uyumlu, güven dolu bir ilişki için çok önemlidir. Bu eğitim her koşulda hem sahibi olarak sizin hemde sadık dostunuz kuçunuzun zevk aldığı ve eğlendiği bir eğitim sistemi olmalıdır. Pozitif eğitimin temelinide bu olgular oluşturmaktadır. Pozitif eğitim için olumlu, sabırlı, dengeli bir yaklaşım çok önemlidir.

Köpek Bakımı

Köpek Bakımı

Kuçunuzun kuaför, banyo, traş özel her türlü bakımı itinalı olarak karşılanmaktadır. Bu hizmetten aylık rutin programlar veya gerektiğinde arayarak randevulaşıp yararlanabilirsiniz…

Herşey kuçularımızın mutlu kuyrukları için …

Köpek Taksi

Köpek Taksi

Yaz geldi… tatile çıkma vakti geldi hazırlandınız aracınız tıka basa doldu aile bireyleri sıralandı bir baktınız kuçunuza uygun yer kalmamış, kuçunuzun aşı zamanı yada rutin kontrol için veterinerine gitmesi gerekiyor veya güzellik saati gelmiş kuaförüne yada güzellik uzmanına gidecek , ani bir işiniz çıktı onu bir müddet kalması için başka bir adresdeki akrabanıza yollayacaksınız bu gibi örnekler bir sürü işte !!!

Köpek Sahiplendirme

Mutlu Kuyruklar, kuçu dostlarımız için verdiği hizmetlerin yanı sıra kurtarılmış, sokağa yada bilinmeze salınmış, terkedilmiş her yaş saf kan sağlıklı kuçu’ larımızın öncelik ile sahibini bulmaya çalışarak neticesine göre isabetli yerlere sorumluluk sahibi ailelere sahiplendirme ve bakım sözleşmesi yapılmak suretiyle son ve ömürlük yuvalarını bulmak üzere çalışmalarını her daim sürdürmektedir.

Her kuçu belli zaman çerçevesinde herhangi bir davranış bozukluğu olup olmadığı konusunda incelenmek üzere merkezimizde misafir edilerek tespit edilip bu tür sorunu olan canların rehabilite edilerek sahiplendirilmektedir. Hem dostumuz kuçu için en isabetli yuva hemde ailemiz için en uyumlu dost ilkesinde ücretsiz olarak sahiplendirme yapılmaktadır.

Sahiplendirmelerde tüm ihtiyacı olan kimsesiz veya hasta diğer yuva bekleyen canlar için mama bağışı veya tedaviye muhtaç başka bir kuçunun tedavi masraflarının karşılanması hedeflenmektedir. Üstelik Mutlu Kuyruklar çatısı altında sahiplendiğiniz bir kuçu için tüm hizmetlerimizin bedeli % 50 indirim uygulanarak sürekli şekilde devam ettirilecektir.

Bu faaliyetimiz sahipsiz kuçu kalmayana kadar tarafımızdan verilecek olup herşey sadık dostlarımızın Mutlu Kuyrukları ilkesine dayanılarak sürdürelecektir.